Projekt „Witaj Jesień – edycja II” w grupie „Żabki”
Projekt „Witaj Jesień- edycja II” w grupie „Żabki” dobiegł końca. Trwał od 06.10- 24.10.2025r. Były to trzy tygodnie twórczej zabawy, uważnej obserwacji i wspólnego odkrywania jednej z najpiękniejszych pór roku. Wyczarowaliśmy cudowną, jesienną atmosferę pełną ciepła, radości...