Zbiórka elektrośmieci
ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI
Szanowni Państwo,
w dniach 25.06–29.06.2026 r. na podwórku wewnętrznym Przedszkola odbędzie się zbiórka elektrośmieci.
Zachęcamy do przynoszenia zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, m.in.:
- komputerów i akcesoriów komputerowych,
- telefonów komórkowych,
- drukarek,
- kabli i ładowarek,
- drobnego sprzętu AGD,
- sprzętu RTV.