Skip to main content

Zbiórka elektrośmieci

ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

Szanowni Państwo,

w dniach 25.06–29.06.2026 r. na podwórku wewnętrznym Przedszkola odbędzie się zbiórka elektrośmieci.

Zachęcamy do przynoszenia zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, m.in.:

  • komputerów i akcesoriów komputerowych,
  • telefonów komórkowych,
  • drukarek,
  • kabli i ładowarek,
  • drobnego sprzętu AGD,
  • sprzętu RTV.