Nasze przedszkole

Nasze przedszkole jest miejscem, w którym każde dziecko może czuć się bezpiecznie, spędzić interesująco i aktywnie czas. Staramy się poznać naszych przedszkolaków tak aby odkryć ich talenty, poszerzyć wiedzę oraz rozbudzić wyobraźnię.  Oprócz opieki, w każdej grupie codziennie dzieci uczą się nowych, interesujących rzeczy. Salę są odpowiednio przystosowane  do potrzeb maluchów. Dwie strefy – pierwsza ze stolikami służąca do wykonywania prac plastycznych i  pracy z książką oraz strefa z zabawkami, w którym dziecko może pobawić się klockami, maskotkami, puzzlami, pozwalają na swobodny i bezpieczny pobyt dzieci w przedszkolu.

Codziennie, dzięki  wychowawcom, dzieci uczą się nowych rzeczy, poznają nowe techniki plastyczne, uczą się wesołych piosenek, wierszyków, poszerzają swoją wiedzę oraz wyobraźnię.

Dzięki  smacznym posiłkom przygotowanym przez Panie kucharki, dzieci mogą poczuć się jak w domu.

Poznaj naszych nauczycieli

Sylwia Olczyk