4 listopada na charytatywny piknik dla Zosi Biegańskiej! O godz. 12:00 wystartują uczestnicy Biało-czerwonego biegu dla Zosi, a następnie na boisku odbędą się biegi dla dzieci, których przed startem rozgrzeje niezawodna Agnieszka Olejniczak. Po biegach dla dzieci na hali sportowej p. Marzena Kukieła poprowadzi zumbę, a równolegle „Animacje szyte na miarę” stworzą kącik dla dzieci, gdzie będzie plecenie warkoczyków, malowanie buziek oraz popcorn, a o godz. 14:00 wyświetlony zostanie film  „To nie wypanda”. Będzie także loteria fantowa dla dzieci i dorosłych, harcerski kącik dla dzieci, stoisko gastronomiczne Kół Gospodyń Wiejskich, wata cukrowa, tatuaże brokatowe. W kwestowanie dla Zosi włączy się także Łowicki Trucker King.

Fanów piłki siatkowej zapraszamy już w piątek 3 listopada o godz. 18:00 na mecz ASIK Domaniewice – INSEL Łódź, a w sobotę 4 listopada o godz. 10:00 ASIK Domaniewice – JUVENIA Rawa Maz. (hala sportowa).

W akcji charytatywnej wezmą udział:

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Asik”,

Szkoła Podstawowa w Domaniewicach,

Publiczne Przedszkole w Domaniewicach,

Animacje szyte na miarę,

Zbigniew Zagajewski,

Agnieszka Olejniczak,

WKS METEOR Reczyce,

Koła Gospodyń Wiejskich,

Ochotnicze Straże Pożarne,

Harcerska Kuźnia – Wielopoziomowa Drużyna Harcerska BYSTRE OCZY z Domaniewic,

Łowicki Trucker King,

Gminny Ośrodek Kultury,

Gmina Domaniewice.