Chociaż słońce jasno świeci 
Trochę smutne są już dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas

Teraz wakacje czekają nas!

        W piątek 23.06.2023. o godz. 10:00 odbyła się uroczystość zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie pięciolatków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice.  Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności wokalne, artystyczne i recytatorskie. Po występach wszystkie pięciolatki otrzymały z rąk pani Dyrektor i wychowawczyń nagrody książkowe, medale oraz dyplomy. Po części artystycznej przyszedł czas podziękowanie dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola. 
        Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w zerówce. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu! 🙂
Jeśli tęsknota mnie ogarnie,
Kiedy już będę uczniem w szkole 
To znajdę wyjście, wiem co zrobię
Przyjdę odwiedzić swoje przedszkole!

.

.

Żegnamy kochane przedszkole - YouTube