W maju 2023r. nasze przedszkole wzięło udział w zbiórce karmy dla Przytuliska dla zwierząt w Głownie zorganizowanej grupę „Motylki” wraz z Paniami Anetą Pająk i Renatą Leśniak. W naszym przedszkolu chcemy, by dzieci uczyły się odpowiedzialności i były wrażliwe na los innych, aby kształtowały postawy przyjaciela zwierząt.
Do Przytuliska w Głownie przybywa każdego roku mnóstwo zwierząt zagubionych i porzuconych przez właścicieli, dlatego chcemy im pomagać. Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków włączyło się w zbiórkę karmy, przysmaków, koców, zabawek i innych rzeczy, że los porzuconych zwierząt nie jest im obojętny.
Dziękujemy serdecznie wszystkim przedszkolakom, rodzicom, pracownikom przedszkola za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną . Dzielenie się z innymi, to dobry nawyk.