05.04.2023r odbyło się ogłoszenie wyników wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego pt. ,,Kartka Wielkanocna”. Dzieci samodzielnie lub z pomocą swoich najbliższych przygotowały własne projekty pięknych kartek wielkanocnych. Konkurs miał właśnie na celu – rozwijanie kreatywności i potencjału twórczego dzieci, – budzenie zainteresowania różnorodnością technik plastycznych, – kultywowanie tradycji Wielkanocnych,  – prezentowanie swych wytworów szerszej społeczności przedszkolnej. Konkurs jak zwykle spotkał się z  dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 46 dzieci. 

WYNIKI KONKURSU 

I miejsce – Michalina Lipska „Smerfy”

II miejsce – Mikołaj Kmieć „Sówki”

III miejsce – Iga Jurga – „Żabki”

WYRÓŻNIENIA 

Gustaw Graczyk „Motylki”

Szymon Radomski „Misie”

Franciszek Pawłowicz „Żabki”

Zuzanna Bednarek „Sówki”

Aleksandra Toma „Motylki”