Dnia 16.12.2022r. W naszym przedszkolu odbył się  konkurs recytatorski pt. „Magiczna Zima” zorganizowany przez panią Anetę Pająk. W konkursie wzięło udział 12 uczestników. Głównymi celami konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej o tematyce zimowej i świątecznej oraz rozwijanie predyspozycji i talentu recytatorskiego dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas występów dzieci  wspaniale zaprezentowały się w znanych i mniej znanych wierszach. Zmagania uczestników oceniało jury w składzie: Aneta Pająk, Marzena Witkowska, Aneta Szymanowska, Renata Majewska, Ewa Felczyńska-Krystyjanik . Obrady jury były bardzo burzliwe. A oto ich wyniki:

Grupa Dzieci 3-4 letnich

  • Miejsce I – Sara Adamczewska „Stokrotki”

  • Miejsce II – Zuzanna Chmurska „Sówki”

  • Miejsce III – Jakub Kluska „Stokrotki”

Wyróżnienie – Zofia Strażewicz „Motylki”

Grupa dzieci 5-cio letnich

  • Mjejsce I – Weronika Sztenhauzer „Smerfy”

  • Miejsce II – Maria Strażewicz „Misie”

  • Miejsce III – Patrycja Kwaśnik „Smerfy”

Wyróżnienie – Franciszek Chmurski

Konkurs dostarczył dzieciom wielu wrażeń i przeżyć a przede wszystkim dobrej zabawy i atrakcyjnych nagród. Prosimy zatem Rodziców  aby w natłoku codziennych obowiązków znaleźli chwilkę i w większym stopniu zaangażowali się w organizowane przez przedszkole konkursy. Dbajmy wspólnie o rozwój naszych dzieci Uśmiech