Łowicki oddział fundacji „Warto żyć dla kogoś” prowadzi akcję zbierania kasztanów na rzecz swojego podopiecznego Marka Dałka z Łowicza

53-letni Marek Dałek jest związany z Łowiczem od urodzenia. Nieco ponad 2,5 roku temu rozpoznano u niego złośliwego raka prostaty i rozpoczął walkę z chorobą. W 2020 roku przeszedł chemioterapię, a w 2021 – radioterapię. Niestety, stan zdrowia pana Marka ciągle się pogarsza, a choroba postępuje w zatrważającym tempie. Nowotwór zaatakował już węzły chłonne oraz kości. Koszty związane z leczeniem i rehabilitacją są na tyle wysokie, że rodzina postanowiła szukać pomocy za sprawą fundacji „Warto żyć dla kogoś”. W tym celu została zainicjowana akcja zbierania kasztanów, która potrwa mniej więcej do połowy października. Potem kasztany zostaną zawiezione do skupu, a całkowity dochód z ich sprzedaży wesprze leczenie łowiczanina.  

Przedszkole również przyłącza się do tej akcji. Serdecznie zapraszamy do zbierania kasztanów i przynoszenia ich do naszego przedszkola.

Zbiórka trwała do 19.10.2022

Przedszkole zebrało 226,3 kg kasztanów