Dzień Dziecka to powszechnie znane i obchodzone w wielu krajach święto. Żeby ten dzień był niezapomniany, wystarczą dobre chęci, zapał i kilka pomysłów.

               Dzieci nie potrzebują drogich prezentów. Potrzebują naszego czasu, uwagi, obecności, poczucia, że robimy coś razem z nimi i dla nich, bo je kochamy,  bo są dla nas ważne, bo chcemy im sprawić przyjemność,  bo lubimy spędzać z nimi czas.  Z okazji tego dnia dla dzieci organizowane są różne zabawy. Jedni urządzają zawody sportowe, a inni zabawy rodzinne. Niektórzy wybierają się na wycieczki lub na różnego rodzaju place zabaw.

             Tegoroczny Dzień Dziecka w naszym przedszkolu odbył się na sportowo! Pogoda dopisała i pozwoliła nam wykazać się umiejętnościami sportowymi. Każdy dzisiaj uczestniczył w różnych konkurencjach sportowych i rekreacyjnych: zawody sportowe, tor przeszkód, zjeżdżalnia rolkowa, zabawy z chustą animacyjna, malowanie kredą po chodniku, malowanie farbami na folii, bańki mydlane. W tym dniu każda grupa była NAJLEPSZA i WSZYSCY otrzymali pierwsze miejsce. Nie obyło się bez słodkości i prezentów.

Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i uśmiechu!

                Dzieci w dniu dzisiejszym korzystały z nowego sprzętu zakupionego w projekcie „Zakup sprzętu sportowo-rekreacyjnego dla mieszkańców gminy Domaniewice” realizowany przez Ludowy Uczniowski Klub Sportowy ASIK Domaniewice, którego celem jest pobudzenie aktywności do sportowego i zdrowego spędzania wolnego czasu lokalnej społeczności Gminy Domaniewice, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.