Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

              Tak też było u nas, w dniu 05.02.2021r. w naszym Przedszkolu odbyła się zabawa choinkowa. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się dzieci przebrane za kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w przedszkolu można było spotkać wróżki, królewny, motylki, piratów, policjantów, Spider-Man’a itp.  Wystrój przedszkola wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Panią Urszulę Pakułę z „Estrady Szkolnej”. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc we wspaniałych zabawach proponowanych przez Panią Ule. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po przerwie na słodki poczęstunek oraz wręczeniu dzieciom prezentów przez panią dyrektor muzyka znowu porwała wszystkich do tańca. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodki poczęstunek.