21 stycznia i 22 stycznia to dni, kiedy szczególnie ciepło myślimy o swoich dziadkach.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to stosunkowo młode święta i w Polsce obchodzone są dopiero od 1964 roku. Pomysłodawcami święta wszystkich Babć był tygodnik „Kobieta i Życie”. Z czasem wtórnie do Dnia Babci zaczęto świętować także Dzień Dziadka.

Pandemia sprawiła, że dzieci z Przedszkola nie będą mogły złożyć swoim Babciom i Dziadkom życzeń i wręczyć prezentów przygotowanych przez siebie pod kierunkiem wychowawców na terenie Przedszkola to złożą osobiście w domu lub porozmawiają przez telefon.

Składamy wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia.

Wszystkie wnuczęta pamiętają o tym, jak wspaniałe Babcie i Dziadkowie opowiadają bajki, śpiewają kołysanki, przytulają i pocieszają.

Drogie Babcie i Dziadkowie wnuczęta dzięki Waszej czułości potrafią wybaczać i okazywać miłość innym ludziom. To Wy tłumaczycie wnukom na czym polega dobro, miłość, rodzina, czy też przyjaźń. Wnukowie dziękują za to, że zawsze stajecie w ich obronie. Przyczyniacie się do wychowania, a często stajecie się drugimi rodzicami.

Z okazji Waszego święta życzymy Wam bardzo dużo zdrowia i szczęścia, stu lat i pomyślności w dalszym życiu. 

Dyrektor Przedszkola, Rada Pedagogiczna, Pracownicy Przedszkola.