Tradycyjnie jak co roku szóstego grudnia wszystkie dzieci od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały na gościa z siwą brodą, spoglądały przez okno, nasłuchiwały „mikołajkowego” dzwonka. Ponieważ nie było śniegu Mikołaj przybył swoim magicznym pojazdem, którym przywiózł mnóstwo prezentów dla wszystkich dzieci. Wizyta Mikołaja w Przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Dzieci powitały z ogromnym zaciekawieniem dwóch Mikołajów.

– „Witaj Święty Mikołaju tutaj w naszym Przedszkolu,
witają Cię wszyscy i duzi i mali,
spójrz na nasze buzie, jak się uśmiechaj,
Ty wiesz o tym dobrze, bardzo Cię kochają.
Prosimy Cię usiądź tu między nami,
chętnie z Tobą Mikołaju dziś porozmawiamy.”

Było dużo radości i zdziwienia podczas wypakowywania zabawek i podarków.

Mikołajom dziękujemy za dzień pełen niespodzianek i piękne upominki.

Pani K. Czajce i Pani Kostrzewie z grupy Misie dziękujemy za pomoc w organizacji i piękne zdjęcia.