To już kolejny listopad z naszym ukochanym pluszowym misiem. W tym roku dzieci brały udział w konkursie plastycznym pt. ”Mój przyjaciel Miś”, który zorganizowany został w związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia. Celem konkursu było rozpowszechnianie idei Dnia Pluszowego Misia, rozwijanie umiejętności twórczych i wyobraźni, doskonalenie zdolności plastycznych oraz aktywizacja dzieci w czasie wolnym i życiu Przedszkola.

     Dzieci pokazały, jak wiele mają pomysłów, aby przedstawić swojego ulubieńca. Prace wykonane były różnorodnymi technikami plastycznymi: rysunek, miś namalowany farbami,  wyklejanka, malowanka, prace przestrzenne itp.

     Prace wyeksponowane w holu przedszkola i stanowią piękną dekorację nie tylko podczas uroczystości Światowego Dnia Pluszowego Misia.

     Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości w wykonaniu swojego ulubionego misia i zapraszamy do udziału za rok.

     Podsumowanie konkursu odbędzie się w najbliższym czasie.