EWA OSÓWNIAK „MOTYLKI”

  1. Banaszkiewicz Nikola

  2. Ciesielska Sabina

  3. Dróżka Milena

  4. Duda Aleksandra

  5. Duda Wiktor

  6. Fabjański Filip

  7. Golan Antoni

  8. Jeznach Aniela

  9. Kamiński Antoni

  10. Kostrzewa Kornelia Hanna

  11. Kostrzewa Patryk

  12. Lenart Łukasz

  13. Lenart Paweł

  14. Lewiński Oskar

  15. Lis Mikołaj

  16. Matusiak Lena

  17. Mikinka Zuzanna

  18. Milczarek Łucja

  19. Pudłowska Wiktoria

  20. Rynkiewicz Tymon

  21. Sękalska Hanna Wiktoria

  22. Szymajda Jakub

  23. Śnieguła Agata

  24. Warda Joanna

MARZENA WITKOWSKA „ŻABKI”

  1. Anyszewski Igor

  2. Anyszewski Maksymilian

  3. Bednarek Julia Zofia

  4. Dałek Maja

  5. Grzelak Leonard

  6. Kałuża Zofia

  7. Kruk Natalia

  8. Krystyjanik Igor

  9. Manowski Jakub

  10. Milczarek Jagoda

  11. Milczarek Zofia

  12. Nowicka Zuzanna

  13. Rogala Aleksander

  14. Słomska Michalina

  15. Szafraniec Liliana

  16. Szymajda Filip

  17. Tomaśkiewicz Marcin

  18. Wojenka Antonina

  19. Wójcik Karol

  20. Wójcikowski Igor

  21. Zagajewski Mateusz

ANETA SZYMANOWSKA „STOKROTKA”

  1. Barlak Malwina Elżbieta

  2. Chmurski Alan

  3. Gańczak Aleksander

  4. Gruda Nadia

  5. Jakóbowska Anna

  6. Karcz Dawid Stanisław

  7. Kmita Piotr Jan

  8. Kozakiewicz Hanna

  9. Kozakiewicz Lena

  10. Kranik Jan

  11. Kranik Wojciech

  12. Krukowska Maja

  13. Kucińska Patrycja

  14. Kuciński Jakub

  15. Lewandowski Szymon

  16. Lipski Antoni Ksawery

  17. Marat Róża

  18. Pianka Jakub

  19. Rydlewska Nikola

  20. Sobczak Igor

  21. Sobieszek Zuzanna Maria

  22. Sztampke Antoni

  23. Tomczak Natalia Anastazja

  24. Walczak Alan

  25. Zajkowski Alan

MARIA RUCIŃSKA „BIEDRONKI”

  1. Białek Dawid

  2. Gawrysiak Zofia Julia

  3. Góra Lena

  4. Grabowicz Antoni

  5. Graszka Amelia

  6. Graszka Julia

  7. Graszka Maja

  8. Jędrachowicz Paulina

  9. Jóźwicka Alicja

  10. Jurga Helena Aniela

  11. Kajak Natalia

  12. Kurczak Wojciech

  13. Milczarek Zuzanna

  14. Nitera Kacper Adrian

  15. Okraska Paulina

  16. Pęczkowski Oliwier

  17. Skwarna Wiktor

  18. Sobieszek Tobiasz

  19. Strugacz Lena

  20. Sujkowski Marcel

  21. Warda Maja

  22. Wiśniak Filip Mateusz

  23. Ziarnik Nikodem

  24. Ziarnik Wiktor

SYLWIA OLCZYK „SMERFY”

  1. Chmurski Franciszek

  2. Dratkiewicz Oskar

  3. Dudek Zuzanna

  4. Grabowicz Ignacy

  5. Grzelak Marcel Stanisław

  6. Kruk Amelia

  7. Kucharek Michał

  8. Kwaśnik Patrycja Ewa

  9. Kwestarz Pola

  10. Lipska Michalina

  11. Maciejewska Gabriela

  12. Majewska Oliwia

  13. Markus Alan

  14. Michalczyk Maria

  15. Pudłowska Natalia

  16. Sałek Antoni

  17. Sałek Julia

  18. Słomska Julia

  19. Sut Weronika

  20. Sut Zuzanna Barbara

  21. Sztenhauzer Weronika

  22. Wielec Jan

  23. Wochowski Miłosz

DOMINIKA KOŚMIDER „MISIE”

  1. Bryk Franciszek

  2. Burzyński Julian

  3. Ceret Róża

  4. Chmurski Wojciech

  5. Czajka Antonina

  6. Duda Sebastian

  7. Kamińska Natalia

  8. Kapusta Oliwia

  9. Kostrzewa Kornel

  10. Kostrzewa Oskar

  11. Loba Franciszek

  12. Niedbała Julia

  13. Olszewska Wiktoria

  14. Radomski Szymon

  15. Rynkiewicz Julia Michalina

  16. Sękalska Katarzyna Maria

  17. Strażewicz Maria

  18. Strażewicz Zofia

  19. Szafraniec Leon

  20. Szajner Lena

  21. Warda Natalia Marianna

  22. Wójcikowski Aleksander

  23. Zakrzewicz Maciej

 

Lista dzieci przyjętych na rok 2020-2021