Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi rozpoczęła emisję programów profilaktycznych dla dzieci pt. „Sisi – pogromczyni nudy”. Bohaterką każdego odcinka jest Sisi, 8-letnia dziewczynka, która tak jak wszystkie dzieci podczas epidemii spędza czas w domu. Nie daje jednak nudzie za wygraną i opowiadając z przymrużeniem oka o rzeczach ważnych, pokazuje jak ciekawie spędzić czas. Pomagają jej w tym łódzcy policjanci, którzy starają się odpowiadać na zadawane przez Sisi pytania, czasem naprawdę trudne.

Nowe odcinki publikowane są co piątek m.in. na profilu FB – policja województwa łódzkiego oraz na stronach internetowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.
Odcinkom towarzyszą konkursy dla najmłodszych widzów.
Zapraszamy do oglądania, a także zachęcamy nauczycieli do wykorzystania filmików podczas zdalnych zajęć dydaktycznych.

Link do profilu FB – policja województwa łódzkiego

Link do strony internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi