Szanowni Rodzice!!!

Pragniemy poinformować, że rozpoczęliśmy rekrutację do przedszkola na rok 2019/2020. W zakładce ” Dla rodziców”- „Rekrutacja”, znajdą Państwo wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola, harmonogram rekrutacji, oświadczenie o miejscu zamieszkania oraz deklarację pozostania w przedszkolu.

Dla Państwa dzieci będzie to po raz pierwszy okres tak długiej rozłąki z Wami. Poznają nowe Panie, nowe miejsca w których będą spędzać czas, nowych kolegów. Dla Rodziców to czas niepokoju związanych               z rozłąką ze swoim dzieckiem.  Proces adaptacji jest okresem trudnym dla dziecka i rodzica. Może trwać nawet do 2 miesięcy,  podczas których dziecko poznaję zasady jakie panują w przedszkolu, nowe miejsca, nowych ludzi. Musi przyzwyczaić się, że w przedszkolu obowiązują pewne reguły, pracujemy i bawimy się w grupie, jemy wspólne posiłki, chodzimy razem na spacery, mamy ustalony rytm dnia. Każde dziecko potrzebuję czasu żeby przyzwyczaić się do nowej sytuacji, każde dziecko ma swoją osobowość, charakter, wrażliwość dlatego staramy się aby w okresie adaptacji czuło się bezpiecznie.

Pani Dyrektor, wychowawczynie i cały personel Naszego Przedszkola serdecznie zapraszają wszystkie dzieci . Na pewno będą się czuły u Nas jak w domu, poznają nowych przyjaciół, nauczą się wielu ciekawych rzeczy, zdobędą nowe umiejętności, poznają fajne zabawy, będą wyjeżdżać na wycieczki, do ZOO, teatru,  będą uczestniczyć w wielu przedstawieniach, lekcjach muzyki, pokazach.

ZAPRASZAMY!!!