W dniu 24 stycznia 2019 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tego dnia czterolatki z grupy “Misie” i “Smerfy” zaprezentowały zaproszonym gościom swoje umiejętności. Dziadkowie i Babcie mogli wysłuchać pięknych wierszyków, posłuchać piosenek , obejrzeć tańce w wykonaniu dzieci min.  do piosenki “Weź nie pytaj”i inscenizację bajki “Czerwony Kapturek”. Na zakończenie przedstawienia dzieci  złożyły swoim Dziadkom i Babciom życzenia, zaśpiewały “sto lat” i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.  W imieniu Rady Rodziców Pani Dyrektor zaprosiła zgromadzonych gości na słodki poczęstunek na szkolną stołówkę. Babcie i Dziadkowie byli bardzo dumni i szczęśliwi z występów swoich wnucząt. Na pewno ten dzień pozostanie na długo w ich pamięci.