19 grudnia 2018 r. w Naszym Przedszkolu odbyły się Jasełka. Najstarsze grupy Stokrotki i Biedronki wystąpiły przed przedszkolakami, rodzicami i zaproszonymi gośćmi:  Wójtem Panem  Pawłem Kwiatkowskim, Proboszczem Księdzem Krzysztofem Osińskim, Przewodniczącym Rady Gminy Panem Bartłomiejem Jurgą, kierownikiem Gminnego Zespołu Ekonomiczno- Administracyjnego Szkół Panią Marlena Różycką Żak wraz z pracownikami. W trakcie przedstawienia mogliśmy przypomnieć sobie historię narodzin Jezusa, wysłuchaliśmy kolęd i piosenek bożonarodzeniowych. Podziwialiśmy dzieci przebrane za aniołki, pasterzy , Maryję i Józefa. Podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie  życzenia świąteczne. Serdeczne podziękowania dla wychowawczyń grup Pani Marii Rucińskiej i Pani Anecie Szymanowskiej, a także katechetce  Pani Annie Kosiorek za tak piękne przygotowane przedstawienie i dekorację.