27 września braliśmy udział w Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej ” Wolność jest w Nas” Organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury i Szkołę Podstawową w Domaniewicach. Trzy zespoły z naszego przedszkola zaśpiewały piosenki o Polsce. Pierwszy zespół Wesołe Nutki zaśpiewały piosenkę ” Jestem Polakiem”, w składzie Gabriela Górska, Kaja Graszka, Milena Kucińska, Nadia Jurga, Krystian Kuciński, Gabriela Grabowicz i Zuzanna Rucińska. Drugi zespół Stokrotki zaśpiewał piosenkę ” Warszawska syrenka” w składzie Pola Szychowska, Martyna Jarota, Julia Kamińska, Weronika Doroba. Trzeci zespół Biedronki w składzie Malwina Kapusta, Hanna Pryk, Amelia Bródka i Maja Michalska w piosence”| Płynie Wisła, płynie”. Wszystkie zespoły zostały wyróżnione. Dzieci otrzymały upominki i pamiątkowe dyplomy. Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych za piękne wykonania i odwagę za występ przed tak dużą publicznością.