W dniach 12-14. 06.2018 r. dzieci z grupy „Żabki” uczestniczyły w 3-dniowej wycieczce rowerowej po okolicy Domaniewic. Przy zachowaniu bezpieczeństwa ruchu oraz przestrzeganiu zasad kodeksu rowerzysty dzieci zwiedziły okoliczne budynki oraz uczestniczyły w mini zawodach sportowych. W trakcie jednej z wypraw udaliśmy się na zakupy do sklepu spożywczego do p. Marczaka. Zwieńczeniem naszej wycieczki była wyprawa na przepyszne lody. Pogoda i humory dzieciom dopisały. Była to dla nich pierwsza zorganizowana wycieczka rowerowa w przedszkolu. Wycieczka ta została poprzedzona krótką pogadanką, która również została przeprowadzona we wszystkich grupach przedszkolnych. Tematem było „ Bezpieczeństwo na drodze”; „ Czym podróżować aby czyste główki zachować”
Była to już ostatnia atrakcja dla dzieci z projektu „ Domaniewickie Ekoludki w trosce o wolne od zanieczyszczeń główki” z WFOŚiGW.
Dziękuję wszystkim rodzicom za możliwość przywiezienia rowerów dla swoich dzieci. Wychowawca grupy.