20 grudnia w Naszym Przedszkolu odbyły się jasełka. Przedszkolaki z grupy ” Żabki” pięknie przedstawiły narodziny Jezusa , wszystkie bardzo się starały, tak aby ich postacie były bardzo wiarygodne, a słowa trafiły do każdego przedszkolaka i zaproszonego gościa. Wśród gości nie zabrakło  Pana Wójta Pana Pawła Kwiatkowskiego, Proboszcza naszej parafii księdza Krzysztofa Osińskiego, Dyrektora Szkoły Podstawowej Pani Marzeny Sadowskiej, Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Natalii Szymajdy, Kierownika Gminnego Zespołu Ekonomiczno Admistracyjnego Pani Marleny Różyckiej Żak wraz z pracownikami. Nie zabrakło również rodziców, którzy kibicowali w występach swoim pociechom. Świąteczne przedstawienie przygotowała Pani Anna Kosiorek oraz Pani Marzena Witkowska. Po zakończeniu uroczystości zaproszeni goście oraz pracownicy szkoły podzielili się opłatkiem oraz złożyli sobie najserdeczniejsze życzenia świąteczne.